TerapilatesMenü

Yaşamkent Klinik Pilates

Klinik Pilates Yaşamkent

Pilates, sizin için doğru seçeneği seçmeye çalışırken bazen kafa karıştırıcı hale getirebilecek çeşitli sınıf ayarlarında sunulmaktadır.

Yaşamkent’te bulunan klinik pilates sınıflarımız, pilates metodolojisinde lisansüstü eğitim almış deneyimli fizyoterapistler tarafından yürütülür; bu, kas iskelet sistemi anatomisi ve ortopedik ve spor tıbbı koşullarından rehabilitasyon konusunda geniş bir bilgiye sahip oldukları anlamına gelir. Pilates eğitmenlerinin çoğu insan vücudu hakkında bu kadar derin bilgiye ve anlayışa sahip olmadığından, bu fark önemlidir.

Klinik pilates, normal pilatese (spor salonu tabanlı pilates dersleri gibi) göre seçmenin avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Klinik Pilates sınıfları küçüktür
  • Önemlisi, her katılımcı kendi gereksinimlerine özgü kişiselleştirilmiş bir program alır.

Yaşamkent Klinik Pilates Salonu

Yaşamkent klinik pilates merkezimizde başlamadan önce, vücudunuzun nasıl hareket ettiğini anlamak ve kişiselleştirilmiş bir Pilates programı geliştirmek için kapsamlı bir değerlendirme yapılır. Herkesin hedeflerinin farklı olduğunu anlıyoruz, bu nedenle ulaşmak istediğinize özgü özel bir programın olması önemlidir. Bu bireyselleştirilmiş programların güzelliği dinamik olmalarıdır, herhangi bir sorun ortaya çıkarsa veya hedefleriniz değişirse bunları haftadan haftaya değiştirme seçenekleri vardır.

Yaşamkent’te bulunan klinik pilates merkezimizde, kliniklerinin çoğu yerinde, reformcular ve trapez masaları dahil olmak üzere en yeni Pilates ekipmanlarından oluşan geniş stüdyolar dahilinde klinik pilates sunmaktadır. Sınıflar deneyimli fizyoterapistler tarafından yürütülür; bu, tekniğinizle ilgili özel rehberlik ve tavsiyeler alacaksınız anlamına gelir.

Yaşamkent Pilates

Ankara Çankaya Yaşamkent’te bulunan terapilates salonumuzun anlayışı, İyi yaşamak, eğitim ve uygulamayı içerir. Çoğu insan, acılarına ve sertliğine katkıda bulunan hatalı hareket kalıplarına sahip olduklarını bilmiyor.

Yaşamkent’te bulunan pilates salonumuzda bulunan eğitmenlerimiz hareket düzenlerinizi değerlendirebilir ve eklemlerinizde, kas dengesizliklerinizde ve yaralanmalarınızda aşırı aşınma ve yıpranmaya neden olan herhangi bir kısıtlama veya aşırı hareket alanını tanımlayabilir. Kişisel ihtiyaçlarınız için kişiselleştirilmiş bir program kullanan eğitmenlerimiz, daha iyi hareket etmenizi ve istediğiniz aktif hayatı sürdürmenizi sağlamak için güçlü, uyarlanabilir kaslar ve dengeli, sağlıklı eklemler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Egzersizler rahatlatıcı, canlandırıcı, eğlenceli ve iyileştiricidir.

Ankara Çankaya Yaşamkent’te bulunan terapilates salonumuz, pilates, fiziksel terapi ve egzersiz bilimlerini, her müşterinin kişisel hedeflerine göre özel olarak tasarlanmış programlarla birleştiren bir pilates merkezidir. Bu bütünsel yaklaşım, optimal fiziksel sağlık ve yaralanma önlenmesinin iki ana bileşeni olan çekirdek gücü ve esnekliğin gelişimini teşvik eder. Terapilates tüm fitness seviyelerindeki müşterilerin ve spora özgü ihtiyaçların pilates eğitiminin birçok avantajından yararlanabileceği konforlu ve eğlenceli bir ortam sunar.

Pilates ve Fiziksel Terapi aşağıdakiler için güçlü bir reçetedir;

  • Tüm vücut fitness
  • Kronik sırt ve boyun ağrısı
  • Artrit
  • Geliştirilmiş esneklik ve güç
  • Spor geliştirme ve rehabilitasyon
  • Geliştirilmiş omurga desteği, duruş ve hareketlilik
  • Osteoporoz

Zindelik ve rehabilitasyona bütün bir yaklaşımla ulaşılabilecek üstün sonuçları çok kısa sürede fark edersiniz.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat