TerapilatesMenü

Soğuk Hava ve Egzersiz

Soğuk Havalarda Egzersiz

Ekim ayını geride bıraktığımız bugünlerde, herkes gibi iyiden iyiye hayatın koşturmasına kendimizi kaptırmış durumdayız. Soğukların gelmesiyle beraber iş yoğunluğunun da artması bizleri istemsiz olarak ev-iş veya ev-okul şeklinde bir kısır döngüye sokuyor.

Soğuk Hava ve Egzersiz

Hem mental açıdan yorgunluk, hem fiziki açıdan yorgunluk, hem de kapalı havaların yarattığı depresif etki ve bitmek tükenmek bilmeyen stres derken tam bir iyilik hali olarak tanımladığımız sağlıktan bahsetmek ise epey zor.

Bu kadar karmaşanın içinde fiziksel aktivite düzeyinin de yaz mevsimine nazaran daha düşük olduğunu öngörürsek yanılmış olmayız sanırım. Hafta sonları ise sıcacık evimizden çıkıp “Hadi yürüyüşe çıkalım” demediğinizin de farkındayız. Bu nedenle yaşam kalitenizi düşünen fizyoterapistleriniz olarak monoton hayatınıza hareket katmak için, sizin biraz enerji toplayıp canlanmanız için hatta hayata biraz daha pozitif bakıp mutlu olabilmeniz için bizimle egzersiz yapmanızı öneriyoruz.

Soğuk Havalarda Egzersizi İhmal Etmeyin!

Tamamen siz odaklı çalışan fizyoterapistiniz hem ihtiyaçlarınızı hem de isteklerinizi göz önünde bulundurarak size bir program hazırlayacak ve soğuk havanın getirdiği o tembelliği ve olumsuz atmosferi ortadan kaldıracak. Bu konuda ciddiyiz çünkü herkesin bir şekilde bir yerlerden duyduğu şöyle bir bilimsel gerçek var ki egzersiz sonunda devreye giren endorfin hormonları sayesinde ekstra bir mutluluk hissedeceksiniz.

Yani işin özü kışın getirdiği yoğun iş temposunu, sınavları, ev işlerini, yetiştirmeniz gereken akla gelen her şeyi sadece 1 saat için kenara koyup sağlığınız adına harekete geçerek hem kaslarınızı kuvvetlendirip esneklik kazanabileceğinizi hem de buradan dinç ve mutlu ayrılabileceği söylüyoruz. Evet şimdi sıcacık bir başlangıç için şubemize gelip bir randevu alın!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat