TerapilatesMenü

Bel Fıtığı ve Skolyoz İçin Pilates Ankara

Bel Fıtığı ve Skolyoz İçin Pilates

Bilgisayarların önünde çalışan, televizyon ekranlarını izleyen ve günümüzde her saniye bize takılı cep telefonları olan bir toplumun parçası olmak şişkinlik veya fıtıklaşmış diskler gibi koşullara katkıda bulunuyor. Bu günlük uygulamalardan kaçınılmaz acı ve dengesizlikleri önlemek için, Ankara’da bulunan bel fıtığı ve skolyoz için pilates dersleri verilen merkezimizde ilkeleri beden farkındalığı yaratmaya yardımcı olması için gereken araçlar sağlanır ve bu etkileri önlemek için duruşumuzu geliştirilir.

Bel Fıtığı ve Skolyoz Tedavisi İçin Pilates

Ankara’da bulunan bel fıtığı ve skolyoz için pilates merkezimizde, sırt sorunu olan biri bir Pilates dersi aldığında, belirli sırt ağrısı çeken kişilere, kişisel hedeflerine yönelik güvenli bir ortamda çalışabilmeleri için basit değişiklikler yapılır.

Ağrının sürekli vücut pozisyonu nedeniyle veya omurganın travmadan herni olabileceği akut durumdan dolayı hissedilmesi olsun, eğitmenler bu durumu daha da şiddetlendirmeyecek hareket aralıklarında omurganın nasıl düzgün şekilde hareket ettirileceği konusunda eğitilir. Bu, kişilerin zihin-beden bağlantısının, kuvvet antrenmanının, kasların uzatılmasının ve genel sağlığın yararlarından faydalanmalarını sağlar. Sınırlamalar ile sınırlı kalmak yerine, kişiler kendi pratiklerinde kendilerini başarılı hissedebilirler.

Pilates’i açıklayacak bir şey varsa, bu harekettir. İnsanlar herniasyonlar veya şişkin diskler gibi durumlardan muzdaripken, hayat sınırlı ve zor görünebilir. Ankara’da bulunan bel fıtığı ve skolyoz pilates merkezimizde, egzersizlerde ağrılı hareketlerden kaçınılır, ancak omurga ve eklemlerin donmaması için vücuda devam eder.

Acı çeken insanlar için bu anlayışı oluşturmak zor görünebilir, ancak Pilates eğitmenleri koşulların müşteriyi nasıl etkilediğini ve ağrının kapsamından nasıl düzgün bir şekilde çıkabileceğini anlamak için eğitilir.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat