TerapilatesMenü

Bel Fıtığı Pilatesi İstanbul

İstanbul Bel Fıtığı İçin Pilates

Pilatesin önemli ilkeleri, sağlığı geri getiren bir egzersiz programı ile tutarlıdır. Özellikle, omurganın nötr hizalanma bilincini öğrenmek ve bu dizilimi destekleyen derin postural kasları güçlendirmek hastalar için önemli becerilerdir.

İstanbul bel fıtığı için pilatesi uygulanan merkezimizde, aşırı hareket ve intervertebral disklerin ve eklemlerin dejenerasyonundan kaynaklanan ağrı şikayeti olan hastaların özellikle pilates egzersiz programından yararlanma olasılığı yüksektir. Ek olarak, postural asimetriler geliştirilebilir, böylelikle intervertebral eklem ve disklerdeki düzensiz baskılardan kaynaklanan aşınma ve yıpranmayı azaltır.

İstanbul bel fıtığı için pilates uygulanan merkezimizde, herhangi bir yeni egzersiz sistemine başlamadan önce, bir doktora veya başka bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir. Pilates egzersiz programına başlamadan önce, potansiyel eğitmenin Pilates egzersiz sisteminde eğitim almış olduğunu kontrol etmek önemlidir. Bir hasta fizik tedaviden sonra pilatese başlarsa, fizyoterapist, rehabilitasyonu için özellikle önemli olduğu belirtilen egzersiz ilkelerini belirlemelidir.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat