TerapilatesMenü

Kızılay İle Çankaya Arasındaki Pilates Salonları

Ankara’da Kızılay İle Çankaya Arasındaki Pilates Salonları

Pilates bir egzersiz şeklidir, vücudun dengeli bir şekilde gelişmesini vurgulayarak, çekirdek kuvveti, esneklik ve verimli, zarif hareketi desteklemeye yönelik farkındalık sağlar. Joseph Pilates tarafından geliştirilmiştir ve pilates metodu olarak da bilinir.

Ankara’da Kızılay İle Çankaya Arasındaki Pilates Salonları Nelerdir?

Ankara’da bulunan Kızılay ve Çankaya arasındaki pilates salonları arasında en farkedilir olan salonumuzda yapılan pilatesin her yaş grubuna hitap etmesi, geniş bir yelpazaye sebep olmaktadır. Herkes ya Pilates yapıyor ya da Pilates egzersiz programına başlamak istiyor.

Aslında, Pilates metodu ile ilgili en iyi şeylerden biri, geniş bir insan kitlesi için çok iyi çalışmasıdır. Sporcular ve dansçılar, yaşlılar, hamileler gibi çok geniş kesime hitap etmektedir. Ankara’da bulunan Kızılay ve Çankaya arasındaki pilates salonları arasında bulunan salonu olarakpilates egzersizini yapmanın en büyük yararları daha güçlü, daha uzun, daha yalın ve zarafet ve kolaylıkla bir şey yapmayı daha fazla yapmaktır diyebiliriz. Tutkunları pilates ile formda olma ve bir pilates gövdesi geliştirme hakkında konuşurlar.

Pilates egzersizleri ya kattaki bir matta ya da Joseph Pilates tarafından geliştirilen egzersiz teçhizatıyla yapılır. Pilates egzersiz donanımları genelde makinenin kasnak ağırlığını ve katılımcının kendi vücut ağırlığından ve dereceli yay seviyelerinden faydalanır. Reformcu muhtemelen bir pilates stüdyosunda karşılaşacak direnç ekipmanın en iyi bilinen parçadır.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat