TerapilatesMenü

Klinik Pilates Boy Uzatma

Klinik Pilates İle Boy Uzatma

Herkes klinik pilates ile ilgilenebilir. Bununla birlikte, çoğu katılımcı, sırt ameliyatı veya kalça protezi gibi bir yaralanma veya yakın zamanda yapılan tedaviden kurtuldukları için katılacaktır. Egzersiz yapmak önemlidir, ancak hastalar çok zorlarsa kendilerini incitmekten endişe duyuyorlar. Klinik pilates boy uzatır mı gibi sorularla karşılaşıyoruz zaman zaman. Klinik pilates boy uzatmaz, duruşunuzu düzelttiği için boyunuz daha uzun görünür sadece.

Klinik pilatese başlamadan önce, bir fizyoterapist sizi son tedaviniz bağlamında katılmaya uygun olduğunuzdan emin olmak için değerlendirecektir.

Klinik Pilates egzersizleri, büyük ölçüde mindere dayalıdır ve çoğu yere yatar. Seviye bir (en kolay) ile en zor beşinci egzersiz arasında değişen her egzersiz için farklı zorluk dereceleri vardır. Birinci seviye, güvenli ve kolay bir şekilde tamamlayabiliyorsanız hızlı bir şekilde yüksek seviyelere ilerleyebileceğiniz için başlamak için harika bir basamaktır. Ana katılımcılar başlamadan önce tüm katılımcılar yaklaşık 10-15 dakikalık bir ısınma yapacaktır.

Klinik pilates boy uzatır mı?

Hayır, klinik pilates boy uzatmaz ancak tutarlı bir şekilde uygulandığında, esnekliği arttırır, güç geliştirir ve tüm vücutta kontrol ve dayanıklılığı geliştirir. Pilates, önemli zayıflık alanlarınızı hedef alan bir dizi düşük etkili egzersiz sırasında nefes alma, kontrol, hassasiyet, konsantrasyon merkezleme ve hareket etkinliğine vurgu yapar.

Klinik pilates boy uzatmaz, temel dengeleyici kaslarınızı nasıl işe alacağınızı ve kullanacağınızı öğretmeyi ve sizi doğru omurilik duruşu hakkında eğitmenin yanı sıra, zayıf veya dengesiz herhangi bir belirli kas üzerinde çalışmayı vurgulayan güçlü bir duruş kazandırır.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat