TerapilatesMenü

Boyun Ağrıları İçin Pilates

Boyun Ağrıları İçin Pilates Ankara

Ankara’da boyun ağrıları için pilates merkezimizde boyun ve omuzlarda ağrı, boyun ağrısı ve gerginlik Pilates acemileri için nadir görülen şikayetler değildir. Birçok kişi, boğaz boynu aşamasını geçmelerine yardımcı olacak boyun güçlendirme egzersizleri olup olmadığını merak eder. Bir bireyin boyun kaslarının gücü bir faktör olsa da, zayıf bir boyun genellikle pilateste boyun ağrısının ana nedeni değildir.

Boyun Ağrıları İçin Pilates Salonu

Boyun ağrıları için pilates merkezimizde, bir egzersizde boyun ve omuzlar uygun bir şekilde desteklenmediğinde, işin çoğunu üstlenirler. Zayıf karın kasları, zayıf sırt kasları ve zayıf uyum muhtemelen suçlulardır.

Karın, sırt ve hizalama, boynu serbest bırakan bagajda stabilite oluşturmak için birlikte çalışmalıdır. Tabii ki, sürekli bel ve boyun ağrınız varsa veya daha da kötüye giderse, bir sağlık kuruluşu ile birlikte çalışmanız ve diğer olası nedenleri aramanız gerekir. Ankara’da boyun ağrıları için pilates merkezi olarak pilates egzersizlerinden üst sırt ağrıları ve boyun ağrısını azaltma ipuçları paylaşmak istiyoruz;

Pilateste, başımızı kaldırarak veya mindere geri götürerek sırtımızda olduğumuz birçok egzersiz yapıyoruz. Göğüs kaldırma, yüz ve toplanma bu tür egzersizlerin örnekleridir. Belli bir noktada, yukarı veya aşağı yuvarlanma, karın kaslarınızın, zemine olan ilişkiniz değiştikçe, üst bedeninizi yerçekiminin çekilmesine karşı desteklemesi için gerçekten güçlü olmalıdır. Ayrıca, eğer boyun kasları gerçekten zayıfsa ve baş ve boynu destekleyemiyorsa, kemikler desteklenmez ve bu da kas gerginliğinin ve omurların yanlış hizalanmasına ağrının ve gerginliğin ötesine geçebilir.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat