TerapilatesMenü

Aradığınız Hazine, Girmekten Korktuğunuz Mağaranın İçinde

Aradığınız hazine, girmekten korktuğunuz mağaranın içinde bulunuyor!

Hikayede kahramanın üstesinden gelmesi gereken büyük bir zorluk vardır. Sıradan dünyayı geride bırakmalı ve olağanüstü bir mekana girmelidir. Bu mekanda sıradışı deneyimlerle karşılaşacak ve rehberlerden yardım alacaktır.

Aradığınız Hazine, Girmekten Korktuğunuz Mağaranın İçinde

Başarılı olabilirse, sıradışı deneyimlerle kazandığı bir iksir sayesinde bilgelikle ve güçle eve dönecektir. Kahramanın yolculuğu, hem iç hem de dış dünyasındadır. Önemli olan; zorluğun üstesinden gelmek değil, zorluğun üstesinden gelmek zorunda olduğumuz kişi olabilmektir.

Kendinizi genç hissedebilirsiniz ama yaş ilerledikçe durum değişir. Ağrılar artabilir ve herhangi bir kaza sonucu fiziksel bir zorluk yaşayabiliriz. Normal yaşama geri dönmek için bir mücadele içinde olabiliriz.

Joseph Campbell’in anlattığı gibi, girmekten korktuğunuz mağarada gerçekten sizin için büyük bir hazine saklı olabilir. Bazen en zorlu mücadelelerden hiç beklenmedik ödüller alabilirsiniz. Mağaraya girmekten korkmuyorsanız farklı bir şey denemeye hazırsınız demektir. Ağrıyı yönetmede, ağrısız hayatınızı geri kazanmada ve daha iyi olmak için gerekli olan gücün kendinizde olduğunu unutmamalısınız.

Joseph Campbell
Kahramanın Sonsuz Yolculuğu Kitabından Alıntı

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat