TerapilatesMenü

Stüdyo Kuralları

Stüdyo Kurallarımız

  1. Vücut Analizi
  2. Rezervasyon İşlemleri
  3. Kıyafet
  4. Terapilates Sorumlulukları

Vücut Analizi

Stüdyomuza gelen hasta olan ya da olmayan herkese fizyoterapist eşliğinde vücut analizi yapılır. Kişiler vücut analizinde temel bir değerlendirmeye alınırlar. Bu değerlendirme kişinin odaya girdiği anda; davranış, ifade, duruş ve yürüyüş gibi dış görünüşünün gözlenmesi ile başlar, kas kuvvet testinden cervical, torakal, lumbal bölgelerin eklemlerinin değerlendirilmesiyle devam eden ayrıntılı bir değerlendirmeye tabii tutulurlar. Ayrıca hasta olan kişinin şikayetine göre de ayrıntılı bir değerlendirme gerçekleşir.

Rezervasyon İşlemleri

Tüm dersler için lütfen rezervasyon yaptırınız. Rezervasyon iptal ve değişikliklerinde 1 gün öncesinden bildirim mecburiyetini hatırlayıp hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Terapilates, sizlere çok özel bir disiplin olan PİLATES’i tanıtmak, kendi vücudunuzu keşfetmenizi sağlayarak, pilatesin sizin ihtiyaç ve amaçlarınıza verebileceği faydaları açıklamaktan büyük mutluluk duyacaktır.

Kıyafet

Derslerde rahat, çok bol olmayan, vücudun hareketlerini belli edecek, esnekliği olan tayt, eşofman ve t-shirtler giyilmesi tavsiye edilir.

Terapilates Sorumlulukları

Sizinle daha doğru ve güvenli çalışabilmemiz için sağlığınızla ilgili geçmişte olan veya yeni oluşan, spor yapmanıza etki yaratabilecek herhangi bir sağlık problemi veya normal yaşantınıza etki eden bir durum halinde (hamilelik, psikolojik nedenler, günlük ağrı ve rahatsızlıklar) lütfen eğitmeninizi ve stüdyomuzu haberdar ediniz. Aksi takdirde stüdyomuz, bilgisi dışında ki bu durumlar nedeniyle oluşabilecek sakatlık ve rahatsızlanmalardan sorumlu değildir.

Terapilates de, derslerin güvenli ve faydalı olabilmesi için misafirlerimizin her ders öncesi günlük fiziksel ve ruhsal durumu hakkında eğitmenine bilgi vermesini tavsiye edilmektedir.

Aletlerinin kullanım ikaz ve uyarılarına lütfen dikkat ediniz. Aletlerinin kullanımından doğabilecek kaza ve yaralanmalardan kullanıcı kendi sorumludur.

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat