TerapilatesMenü

Reformer Pilates Yıldız, Kırkkonaklar

Reformer Pilates Nedir?

Reformer Pilates, mat temelli pilates ile benzergörünür fakat temelde çok farklıdır. Reformer Pilates, Pilates reformer makinesi kullanılarak yapılır ve genellikle makinenin bir parçasını oluşturan yayların kullanımıyla pilates egzersizlerine direnç eklemesi nedeniyle mat tabanlı pilatesten daha yoğun ve dinamiktir.

Reformer Pilates Yıldız

Ankara Yıldız Reformer Pilates salonlarımızda uygulanan reformer pilates mat egzersizli pilatesten daha üstündür çünkü mevcut egzersizlerin repertuarı çok daha fazla çeşitlilik sağlayarak büyük oranda arttırılmıştır. Egzersizler genellikle kasları inşa etmek ve güçlendirmek için ideal olan eklemlerin dengesini artıran çok çeşitli hareketler ile çalışır. Reform Pilates, matwork çoğunlukla çekirdek olduğundan matwork’den daha fazla alan çalışır. oysa reformer tüm vücudu ve kol ve bacakların periferik kaslarını çalıştırır.

Reformer Pilates Kırkkonaklar

Ankara Kırkkonaklar Reformer Pilates salonlarımızda uygulanan Reformer Pilates aslında bir bireyi güçlendirmek ve onları mat tabanlı pilateste etkili bir şekilde yapabilecekleri bir seviyeye getirmek için matworkün akan hareketlerini parçalamak için kullanılır, ancak bundan daha atletik ve tonlayıcı faydalarıda vardır.

Ankara Yıldız ve Kırkkonaklar Reformer Pilates

Ankara Çankaya, Birlik, Yıldız ve Kırkkonaklar’da bulunan Reformer Pilates uygulanan salonlarımızda Reformer Pilates, spora özgü bir çapraz antrenman aracı olarak kullanılabilir. Reformer Pilates, kas dayanıklılığı, laktat toleransı, periferik eklem stabilitesi, kas kuvveti, denge, koordinasyon ve daha pek çok sporcu için hayati önem taşıyan çekirdek stabilizasyonu üzerinde çalışır.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat