TerapilatesMenü

Reformer Pilateste Kas Olur Mu?

Reformer Pilates Nedir?

Reformer Pilates sınıfı, vücudunuzu, çömelme, ciğerlendirme, döndürme ve uzatma gibi eylemleri kullanarak, ancak birkaç tane kullanarak, güzel bir şekilde tasarlanmış bir hareket sisteminden geçirir. Amaç bedenlerimizin tekrar akmasını sağlamak; dar noktalarımızı germek, zayıf noktalarımızı güçlendirmek, hareketliliğimizi arttırmak ve vücudumuzu tekrar senkronize etmek için nöromüsküler yapılarımızı değiştirmektir.

Reformer Pilateste Kas Olur Mu?

Reformer pilaste kas olur mu sorusuna yanıt kaslarımızı güçlendirdiğidir. Reformer Pilates yayların direncini kullanarak çalışır. Ağırlık egzersizine benzer direnç, vücudunuzu kaslarınızı güçlendirmek için zorlar.

Sonsuz egzersiz kataloğu ile kollarınızı, bacaklarınızı, serseri ve sırtınızı, tam anlamıyla vücudunuzu çalıştırabilirsiniz. Ancak tonlanmış bir bedende durmuyor, direnç eğitiminin uzun süren faydaları var.

Yaşlandıkça, kasımız güç kaybettiği ve kitlesinin Sarcopenia adını verdiği dejenerasyon yolunu izler. Bu, vücudumuzda yıkıcı sonuçlara neden olur, kas israfına, zayıflık ve denge kaybına ve çoğu zaman denk düşen daha az bağımsızlığa yol açar.

Dolayısıyla, reformcu üzerinde çalıştıkça, yalnızca bedeninizi tonlandırmakla kalmaz, aynı zamanda uzun vadede ona bakarsınız. Özellikle daha uzun ve daha uzun yaşadığımız için, daha sonra daha iyi yaşamak için şimdi zemin işine koymak gerçekten önemlidir.

Reformer pilateste kas olur mu? Çerçevesindeki sert yaylar, Pilates hareketlerini gerçekleştirirken, kaslarınızı güçlendirir ve vücudunuzu güçlendirirken direnç sağlar. Daha statik, mat tabanlı versiyonun aksine, bir Reformer sınıfında kaldıracak, itecek ve gereceksiniz; serbest ağırlık bölgesine bir yolculuk yapmadan kaslarınıza derinlemesine çalışın. Ayrıca, farklı direnç seviyeleri sağlamak için yaylar ayarlanabilir, böylece antrenmanınızı değiştirebilir ve sürekli olarak yeni güçlük zorlukları belirleyebilirsiniz.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat