TerapilatesMenü

Bayanlara Özel Pilates Salonu Ankara

Ankara Bayanlara Özel Pilates Salonu

Pilates her yaş ve zindelik seviyesine uyar ve özellikle sırt veya boyun ağrısı, kötü duruşlar, spor yaralanmaları, artrit, strese bağlı hastalıklar ve hamilelik öncesi, sırasında ve sonrasında olanlar için faydalıdır. Derin karın ve omurilik kaslarını yeniden tuttuğu için sırt yaralanmalarının önlenmesi ve rehabilitasyonu için özellikle yararlıdır.

Hamileyseniz veya yakın zamanda doğum yaptıysanız, lütfen egzersizlerin buna göre uyarlanması gerektiğinden eğitmenimizle görüşün. Ankara’da bulunan bayanlara özel pilates salonumuz ile dilediğiniz kolaylığı sağlıyoruz. Pilates, uzun mesafelerden koşu parkuruna kadar çok çeşitli spor dallarına antrenman yapmak için kullanılır.

Kıpırdayan dizleri olanlar için yamaçlardaki performansını artırmak için çalışan kayakçılara kadar birçok dala hizmet vermektedir. Son derece adapte edilebilir, bu nedenle ihtiyaçlarınızı ve spor ya da faaliyetlerinizin taleplerini karşılamak için uyarlanabilir.

Pilates Ne İşe Yarar?

Pilates, çekirdek gücünüzü artırmanın, omurganızı korumanın ve yaralanmaya neden olabilecek kas dengesizliklerini azaltmanın anahtarıdır. Ayrıca yaralanma sonrası rehabilitasyonda hayati bir rol oynayabilir; Pilates’in size uygun olup olmadığını fizyoterapistinize sorun ve dilerseniz Ankara’da bulunan bayanlara özel pilates salonumuzda derslere başlayın.

Pilates ayrıca kas esnekliği üzerinde çalışır. Yoga ya da jimnastikten farklıdır çünkü amaç günlük hayatınızda iyi bir şekilde ilerlemenizi sağlayacak güç, denge ve esnekliğe sahip olmaktır. İşinizin taleplerini yerine getirmek, çocuklarınızla oynamak ve hobilerinizi takip etmek için yeterince formda hissetmek istiyorsanız Ankara’da bulunan bayanlara özel pilates salonumuzun bulunduğu merkezimize uğrayabilirsiniz.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat