TerapilatesMenü

Reformer Pilates Kilo Verdirir Mi?

Reformer Pilates Nedir?

Reformer pilates gerçekten dönüşümsel bir egzersiz programı olabilirken, düşündüğünüz şekilde çalışmaz. Reformcu oturumları kilo vermek için kapsamlı bir stratejinin parçası olabilir ve Reformer vücudunuzun görünüşünü değiştirebilir, ancak Reformer’ın ölçeğin üzerindeki rakamları değiştirmek için tek biletiniz olmasını beklemeyin.

Kilo kaybı kalori açığı yaratmanın bir sonucudur. Şimdi bazı durumlarda, hormonlar ve diğer metabolik faktörler devreye giriyor, ancak kilo vermenin başlıca nedeni çıkan kalorilerdir.

Reformer Pilates Kilo Verdirir Mi?

Reformer pilates kilo verdirir mi sorusunu yanıtlamaya çalışacak olursak, Pilates Reformer kalori yakmanıza yardımcı olabilir, ancak diğer aktiviteler kadar değil. Ve herhangi bir hareket gibi, ne kadar kalori yakacağınız, seansınızın ne kadar süreceği, seansın yoğunluğuna, yeteneğinize (sizin için yeniyse, daha çok çalışmanız ve daha fazla kalori yakmanız muhtemeldir) ve bedeninize bağlıdır.

Pilates Reformere güvenmek yerine, egzersiz kaynağınıza ek olarak, toplam planınızın bir parçası olarak dahil edin. Reformer, kaslarınızın çalışma şeklini yeniden değerlendirmede büyük değere sahiptir. Dengesizlikleri çözeceksiniz, sırtınızı güçlendirecek ve sağlam bir çekirdek geliştireceksiniz. Bununla birlikte, Reformcu üzerine alıştırmaların doğru şekilde yürütülmesi öğrenmeye zaman alır ve bir ilerleme gerektirir.

Reformer yapmadığınız günlerde, kalori yakmak ve sonuçları görmek için diğer egzersizi düşünün. Hızlı yürüyüş, koşu, eliptik antrenman ve dans, antrenmanınızı değiştirmenin, daha fazla kalori yakmanın ve kilo verme sonuçlarını almanın tüm yoludur.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat