TerapilatesMenü

Bayanlara Özel Pilates, Aerobik, Step Ankara

Pilates, Aerobik, Step Bayanlara Özel Ankara

Pilates, aerobik, step dersleri verdiğimiz bayanlara özel sınıflarımızın mevcut olduğu Ankara’da bulunan merkezimizde hizmet vermekteyiz. Pilates, genel sağlık ve refahımızı olumlu yönde etkileyen çekirdek kuvveti ve kas dengesizliklerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır. Tıpkı Yoga’da olduğu gibi, avantajlar arasında gelişmiş esneklik, duruş ve denge ve diğer daha geleneksel ve yorucu egzersiz biçimlerine kıyasla ve yaralanma riskini önemli ölçüde azaltıyor.

Pilates, aerobik, step dersleri verdiğimiz bayanlara özel sınıflarımızın mevcut olduğu pilates antremanları çoğunlukla mat tabanlıdır, bu yüzden kişisel uygunluk seviyenize göre uyarlanabilir ve bu nedenle hem yeni başlayanlar hem de daha ileri hareketleri denemek için hazır hissetmek isteyenler için uygundur.

Başlangıçta, Joseph Pilates akıl, beden ve ruhun bütünüyle eşgüdümünü amaçlayan 34 temel egzersiz geliştirdi ve geliştirdi. Bu alıştırmalar yıllar içinde geliştirilmiştir, ancak bazı eğitmenler tarafından alınan farklı yaklaşımlardan bağımsız olarak altı temel ilke kalmıştır ve tüm sertifikalı eğitmenler tarafından takip edilmektedir. Onlar, kontrol, konsantrasyon, güç merkezleme, nefes alma, hassasiyet ve akışı kapsar.

Pilates başlangıçta ‘Kontroloji’ olarak biliniyordu, çünkü vücudun her hareketinin tam kontrolle yürütülmesi zorunluydu. Mükemmel kontrolü sağlamak için, nöro-kaslı kavşaklarınızın hareketlerinden tam olarak haberdar olmanız gerekir. Konsantrasyon, beden ile zihin arasındaki bağlantı ve işbirliğinin önemine bakar. Her egzersizde başlangıç ​​pozisyonunu alırken, hangi kasların kullanılacağına ve nasıl hizalanacağına dikkatlice odaklanılmalıdır.

Nefes ilk ve son insan işlevi olarak bilinir, sürekli nefes alıp verir; Bu nedenle, bu etkinliği doğru yapmak için talimatlara ihtiyacımız olmadığını varsayıyoruz. Joseph Pilates “düzgün nefes almayı öğrenmenin” hayati önem taşıdığı konusunda ısrar etti, akciğerleri bir körük olarak gördü ve havayı vücutta güçlü bir şekilde dolaştırmak için kullanmıştır.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat