TerapilatesMenü

Reformer Pilates Ders Fiyatları Ankara

Reformer Pilates Nedir?

Reformer Pilates, genel gücü artırmak, kasları uzatmak, esnekliği artırmak ve koordinasyon ve dengeyi geliştirmek için direnç ve vücudunuzun ağırlığını kullanır. Bu koşullandırma yöntemi daha iyi bir duruş sağlar ve sıklıkla fiziksel dengesizliklerin neden olduğu ağrıdan kurtulmayı sağlar.

Mat Pilates ile benzer faydalar sunarken, Reformer, çeşitli zorluk seviyelerinde daha kolay ilerlemenizi ve daha çeşitli egzersizler yapmanızı sağlayan kablolar, yaylar ve kayar bir araba ile donatılmıştır.

Reformer Pilates Ders Fiyatları Ankara

Ankara reformer pilates merkezimizde ders fiyatlarımızı etkileyen en önemli unsur, eğitmenlerimizin, yaralanmalarla güvenli bir şekilde çalışmak için oldukça sertifikalı ve deneyimli olmasıdır. Tüm beceri seviyeleri grup sınıflarında, özel veya düet oturumlarında kabul edilir.

Pilates uygulamanızı bir Pilates Reformer’da bir sonraki seviyeye taşıyın. Reformer, daha geniş bir hareket yelpazesine ulaşmanıza, direnç eklemenize ve sadece bir matta erişilemeyen ayrı kas gruplarını hedeflemenize izin verir. Deneyimli eğitmenlerimiz, daha önce hiç hissetmediğiniz şekilde iyi hissetmenizi sağlayacak çeşitli egzersizler konusunda size rehberlik edecektir.

Reformer Pilates Ders Fiyatları Ankara Çayyolu

Ankara Çayyolu’nda bulunan reformer pilates merkezimizde ders fiyatlarımızı etkileyen bir diğer unsur ise, pilates reformer sınıflarımızda en son Balanced Body makinelerini kullanılıyor olmasıdır.

Reformun kesin egzersizlerini düzenli olarak uygularsanız, vücut şekli, ton ve duruşta etkileyici sonuçlar elde edersiniz. Ankara Çayyolu’nda bulunan reformer pilates merkezimizde ders fiyatlarımızı öğrenmek ve tanışmak için merkezimize bekleriz.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat