TerapilatesMenü

Skolyoz Tedavisi İçin Pilates Yerleri

Skolyoz Tedavisi İçin Pilates Ankara Yerleri

Genellikle baskın bir C veya S eğrisi ve ek telafi edici eğrilere sahip olan dikenlerde görülen yapısal skolyoz vakalarının % 85’inin bilinen bir nedeni yoktur. Bu eğriler vücutta asimetrilere ve pelvis, omur, göğüs kafesi ve bazen de boynun yanlış hizalanmasına neden olur.

Ortaya çıkan tazminatlar genellikle düz olmakla birlikte vücudun başka yerlerinde meydana gelir, bu nedenle omuzlarda, kalçalarda ve uzuvlarda kas problemleri yaşamak olasıdır.

Skolyoz Tedavisi İçin Pilates Slonları

Ankara skolyoz tedavisi için pilates yerlerine geldiklerinde skolyozlu hastalar genellikle ilk önce özel seanslara yönlendirilir. Hem eğitmen hem de müşterinin eğrilerinin hem duruşlarında hem de hareketlerinde nasıl tezahür ettikleri hakkında daha fazla şey öğrenmesi önemlidir. Eğitmen gözlemlerini pilates egzersizlerini ve dengesizliklerle başa çıkmak için uzama alanlarını dikkatlice seçmek için kullanacaktır.

Ankara’da bulunan skolyoz tedavisi için pilates yerleri arasında bulunan salonumuzda, pilates egzersizinin ilerlemesini önleyeceği veya mevcut bir skolyozu düzelteceği kanıtlanmamasına rağmen, Pilates yönteminin özellikle zayıf çekirdekli kasları güçlendirmek, dar alanları germek ve skolyoz hastalarında bulunan aşırı rotasyonu azaltmak için faydalı olduğu gösterilmiştir. Ağrı kesici, arttırılmış işlev ve daha iyi esneklik, çoğu müşterinin kendilerini daha iyi görünmesini ve hissetmesini sağladığını söyleyen olumlu sonuçlardır.

Ankara skolyoz için pilates salonları arasındabulunan salonumuzdaskolyozlu bazı müşteriler, pilates eğitimleri nedeniyle ağrı belirtilerinde çok az veya hiç artış olmadan çok uzun saatlerini masasında tutabildiklerini ve yoğun seyahat ettiklerini bildiriyorlar. Birçoğu, artık vücutlarının daha dengeli hissettiği ve acı çekmediği için en sevdikleri sporlara geri dönebiliyorlar.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat