TerapilatesMenü

Erkekler İçin Reformer Pilates Ankara

Erkekler İçin Reformer Pilates Nedir?

Erkekler için reformer pilates halter veya barbell gerektirmez, ağırlıklarda kaldırma yoktur, bu da egzersiz yapmada ‘şişirme’ riskini almadığınız anlamına gelir. Reformer pilates, kasları uzatarak güçlendiriyor, böylece kaslarınızı şişirmeden ton ve tanım almış oluyorsunuz. Makinelerdeki yaylar, antremanlara karşı direnç sağlar, yani herhangi bir ağırlık kaldırmadan güçlenirsiniz.

Erkekler İçin Reformer Pilates Ankara

Ankara’da bulunan erkekler için reformer pilates temel olarak çekirdeğe odaklanır ve ortadaki kasları güçlendirir. Bütün gün bir masada oturan bir kişi iseniz, bu durum sırtınızın ve kaslarınızın zayıfladığını açıklar. Bu yüzden ayakta dururken ya da yürürken eğri duruyorsunuz ya da kötü duruyorsunuzdur. Reformer Pilates, bilmeden bile kasların anlamını güçlendirmeye yardımcı olur, siz daha dik ve daha uzun boylu durur ve görünürsünüz.

Ankara’da erkekler için reformer pilates, kasları rehabilite etmek için tasarlandı ve yaralanma sonrası güçlenme açısından harikadır. Reformer pilates, rehabilitasyon açısından mat pilatesten bile daha iyidir, çünkü makineler mükemmel konumda tutulmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Tüm kalibrasyon sizin için bir uzman tarafından yapıldığında yanlış olanı yapmak çok zordur. Makineler, doğru alanları hedeflemenizi ve diğer alanlara aşırı zarar vermemenizi sağlar. Bu yüzden tekrarlayan sırt ağrısı çeken insanlar için mükemmeldir. 6-8 hafta boyunca haftada sadece iki seans reformer pilates yaptığınızda vücudunuzda bir değişiklik görmeye başlarsınız.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat