TerapilatesMenü

Vücudunu Reformer Pilates İle Sıkılaştıran Var Mı?

Reformer Pilates Nedir?

Reformer pilates egzersizlerini fitness rutininize dahil etmeye başlamak için esnek olmanız gerekmez. Fakat gerçekten sağlam sağlam gövde kuvveti istiyorsanız, yan yana esneklik ve çekirdek kuvveti geliştirmek zorundasınız.

Kaslarınız, esnek olmayışı nedeniyle vücudunuzun belirli bir hareket veya egzersiz yapmasını kısıtladığında, çekirdeğinizi derinlemesine çalışma yeteneği tehlikeye girer. Vücudunuz sırt yaralanmasından veya zayıf bir orta bölümden zayıf olduğu zaman, kasların aşırı kullanımı ile doğal olarak telafi edilir. Vücudun dengesi daha sonra zarar görür ve daha fazla yaralanma ile sonuçlanır.

Vücudunu Reformer Pilates İle Sıkılaştıranlar

Vücudunu reformer pilates ile sıkıştıran var mı? gibi soruları yanıtlamak gerekirse, reformer pilates kas esneme ve uzatma üzerine yapılan bir spordur. Dolayısıyla sürekli çalıştırılan kas sıkılaşır. Günlük pilatesi programınıza ekleyerek esnekliğinizi artırabilir ve daha da önemlisi çekirdeğinizi aynı anda sıkılaştırabilirsiniz. Pilates vücut ağırlığı egzersizi, çekirdeği içten dışa doğru güçlendirmek için vücudun kendi direncini ve mekaniğini kullanır.

Vücudunu reformer pilates ile sıkıştıran var mı?

Fitness seviyenize meydan okuyun, bir sonraki adımı attığınızda ve pilates vücut ağırlığı programını eklediğinizde geleneksel bir oturma yapmak bir esintidir. Çekirdek hareketleri ile 3 dakikadan daha az sürede terlemeyi bekleyin. Vücudun temeli olarak da bilinen derin enine karınlarını hedef alan tek egzersizdir ve amaç onu bir bütün olarak güçlendirmektir. Bel, omurga, pelvis ve kalçaları koruyan karmaşık kasları çalıştırın. Tek tek kas hareketlerini hedef almak yerine vücudu bir bütün olarak çalışmaya teşvik eden bu vücut ağırlığı hareketleriyle yaralanma riskini azaltın.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat