TerapilatesMenü

Yalnızca Kadınlar İçin Aletli Reformer Pilates

Ankara Yalnızca Kadınlar İçin Aletli Reformer Pilates

Ankara’da bulunan yalnızca kadınlar için reformer pilates salonumuzda, bir reform makinesi küçük bir koltuktan ziyade, uzanmanız için daha büyük, yastıklı bir alanı olan bir makinedir. Bir kürek makineli sapı kullanarak ağırlığınızı öne çekmek yerine, çekilebilecek ağırlıklı kol kayışları vardır ve bu taşıyıcıyı ileri geri hareket ettirmenize yardımcı olur.

Taşıyıcı, direnç sağlayan ağırlıklı yaylara bağlanmıştır ve gücünüze ve yeteneklerinize bağlı olarak ağırlık kaldırabilir ve ekleyebilirsiniz. Zorlu bir kontrole benziyor, ancak makine bazlı egzersiz (punto amaçlanan) sağlamak için birçok farklı şekilde kullanılabilir.

Yalnızca Kadınlar İçin Aletli Reformer Pilates Salonu

Ankara’da bulunan yalnızca kadınlar için reformer pilates salonumuzda, reformcu biraz korkutucu görünmekle birlikte, mat iş pilatesinden daha hızlı sonuçlar vermektedir. Paspas çalışması Pilates, reformcuların kasları güçlendirmek için yay direnci eklediği durumlarda vücut ağırlığı direncine dayanır. Sonuçlar, paspas işinden daha hızlı bir şekilde reformasyon yay direnci ile ortaya çıkma eğilimindedir.

Ankara’da bulunan yalnızca kadınlar için reformer pilates salonumuzda yontulmuş ve güçlü bir bedene ek olarak, reformcu pilatesin yaşam tarzı faktörlerinden kaynaklanan postüral sorunları iyileştirme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Eğer reformcu pilates yaparsanız, daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz muhtemeldir. Bizimle uzun vadeli kronik bel veya boyun ağrıları ile başlayan birçok müşterimizin pilates reformcuya başlamasından bu yana sıkıntıları ciddi bir şekilde hafiflediğini görmekteyiz.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat