TerapilatesMenü

Birlik Reformer Pilates

Reformer Pilates Birlik

Hem beden hem de zihin için bir egzersiz olan Birlik mahallesinde bulunan terapilates reformer pilates, bir konsantrasyon seviyesi ve odak gerektirir.

Birlik reformer pilates bir fizyoterapist ve pilates eğitmenlerimiz “Pilates reformer uygulamasının ilk aşamalarında, çekirdek kaslarınızı düzgün bir şekilde almak için tüm küçük hareketleri nasıl yapacağınızı hatırlamak çok önemlidir” diyor. Bu, seanstan en iyi şekilde yararlanmak için kasılmayı sürdürmenize yardımcı olur. Çok fazla dikkat gerektirirken, çok hızlı bir şekilde otomatik hale geliyor.

Pilates vücudunun çekiciliğinin ötesinde uzun, zayıf kasları, güçlü bir çekirdeği ve çok yönlü esnekliğe ilave cazibe, düşük etkili doğasında ve kadınlara özgü faydalarında yatmaktadır. İnsanlar giderek artan hareketsiz yaşam tarzlarımız göz önüne alındığında güçlü bir çekirdeğe ve iyi bir duruşa sahip olmanın önemini anlamaya başladı. Ayrıca, tıp uzmanları ve uzmanları genellikle pilatesin yardımcı olabileceği hamilelik sırasında ve sonrasında pelvik taban kuvvetinin önemine değinmektedir. Pilatesin eklemler üzerindeki en az etkisi, hem doğum öncesi hem de doğum sonrası kadınlar için ideal bir egzersiz olmasını sağlamaktadır.

Reformer Pilates Ankara Birlik

Pilates daha uzun yağsız kaslar sağlar, postural hizalamayı iyileştirir, çekirdek gücünü arttırır, yaralanmayı ve fonksiyonel zindeliği önler. Ankara Birlik’te bulunan Reformer pilates, pilates egzersizinde kullanılan ana ekipmandır.

Reformer silindirler üzerinde kayar ve çeşitli egzersizler ve pozisyonlar için direnç için yaylar kullanır. Etkisi yoktur (ve bu nedenle eklemler üzerinde kolaydır),yaralanma veya koşullara sahip olanlar için modifikasyonlara izin verir, üç boyutlu harekete ve koşullanmaya izin verir ve çok çeşitli müşteriler için (rehabilitasyondan profesyonel sporcuya) uygundur. Aynı zamanda dengeli kuvveti ve esnekliği kolaylaştırır, eksantrik ve konsantrik kas kasılması, toplam kas-iskelet rahatsızlığı (kaslar ve postural hizalama) sağlar ve çekirdek şartlanmasını ve çevresel hareketliliği kolaylaştırır.

Ankara Birlik’te bulunan Reformer pilates yaylar kullanarak kaslarınız kasıldıkça kademeli direnç sağlar, bu da kasların düzgün çalışmasını sağlar. Kasın en güçlü kasılma noktasında daha fazla direnç vardır ve kasılmanın başlaması ve tamamlanmasında daha az direnç vardır, bu nedenle tendonlar ve bağlar üzerinde daha az stres olur.

Ankara Birlik’te bulunan Reformer Pilatesinin Yararları:

  • Tonlama ve toplu olmadan uzun, yağsız kaslar inşa eder
  • Stresi azaltır, gerginliği azaltır ve derin gerilme ile enerjiyi artırır
  • Postural hizalamayı geri yükler
  • Daha güçlü, daha esnek bir omurga oluşturur
  • Dolaşımını artırır
  • Sırt ağrısı ve eklem stresinden kurtarır
  • Strese ve yaralanmaya yol açabilecek kas gruplarının doğru antremanı sağlar
  • Hareketliliği, çevikliği ve dayanıklılığı arttırır

Birlik Reformer Pilates fiyatı

Birlik reformer pilates fiyatı için merkezimizle iletişime geçin. Pilates reformer sınıflarına neden devam etmeniz gerektiğiyle ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, en iyi şekilde özetleyecek olursak, 10 oturumda farkı hissedeceksiniz, 20 oturumda farkı göreceksiniz ve 30 oturumda siz yeni bir vücuda sahip olacaksınız.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat