TerapilatesMenü

Çankaya Pilates Salonları

Pilates Salonları Çankaya

Çankaya pilates salonlarından biri olan merkezimiz son teknoloji ürünü, direnç tabanlı Reform makinelerine sahip parlak bir Pilates stüdyosuna sahiptir. Pilates sınıflarımız, kontrol, denge, hassasiyet ve gücü arttırırken vücudu yaslamak ve tonlamak için tasarlanmış geleneksel ve çağdaş pilates repertuarını kusursuz bir şekilde harmanlamaktadır. Tüm sınıflar reformcuda yer alır ve sayılar kesin olarak sınırlıdır, bu nedenle bir grup sınıfının dinamik ortamında kişisel ilgi görürsünüz.

Çankaya Pilates Salonu

Ankara Çankaya pilates salonlarından biri olan merkezimiz, yeni başlayanlar için, fitness seviyesine veya deneyime bakılmaksızın en az bir derse katılarak başlamanızı rica ediyoruz. Reformer makinesini vücudunuza uyacak şekilde nasıl özelleştireceğinizi ve temellerinizi kademeli olarak güvenlik ve tekniğe odaklanarak nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz. İnsanlar, pilatesi genel zindelik, ton ve duruş geliştirmeden hastalık ve yaralanma sonrası rehabilitasyona kadar birçok nedenden ötürü alırlar.

Başlangıç​​seviyesinden ileri seviyeye kadar her müşteriye uyacak çeşitli sınıflar sunuyoruz. Ankara Çankaya pilates salonlarından biri olan merkezimiz aynı zamanda, rehabilitasyon için hareketi ve durumları etkileyen yaralanma ve yaralanmalarla ilgili tıbbi bilgi ve tecrübesi olan özel sınıflar sunabilmektedir. Tüm sınıfları küçük, güvenli ve etkilidir. Dersler iyi eğitimli, profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir.

 Pilates ile gücünüzü ve esnekliğinizi her türlü fiziksel koşulda ne kadar iyileştirebileceğini bilen pratisyen hekimler, ortopedi cerrahları, fizyoterapistler, osteopati ve kayropraktörler gibi tıbbi profesyonellerden de tavsiye alıyoruz.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat