TerapilatesMenü

Çankaya Pilates Reformer Kurs

Pilates Reformer Kursu

Pilates reformer kursu, her egzersizin arkasındaki biyomekaniği detaylandırır ve bireysel güçlülüklere, becerilere veya yaralanmalara uyacak şekilde egzersizleri kolayca değiştirmenizi sağlayacak bilgi tabanını sunar. Her alıştırma kurs boyunca tamamen dağılır, böylece katılımcı gözlem yoluyla öğrenir, beden içinde pratik yapar, değişiklikleri görüp hisseder, sözlü ipuçlarını işitir ve öğrenir, ayrıca dokunsal ipuçlarını ve manüel ayarlamaları uygularsınız.

Pilates Reformer Kurs Çankaya

Çankaya pilates reformer kursunda kas alımı, her egzersiz için geçerlidir, her zaman bu yeni bilgiyi fonksiyonel uygulamalarla ilişkilendirir. Çelenk, her egzersiz için, çeşitlilik eklemek için tempo ve ritmin nasıl kullanılacağıyla birlikte ayrıntılı olarak açıklanır. Müfredat, geleneksel formatları ve hem ilerleme hem de gerileme için nasıl güvenli bir şekilde değişiklik yapılacağını açıkça ortaya koymaktadır.

Sonuç, Çankaya pilates reformer kursu eğitmenlerinin, pilateste yeni başlayanlar için yeni katılımcılar için sınıfları çalıştırma konusunda yetkin olduklarıdır. Eğitmenlerimiz ipuçlama becerilerini geliştirmeye odaklanır, böylece bilgi hazinelerini hayatın her kesimine açık ve net bir şekilde aktarabilirler. Eğitim Müfredatını tamamladıktan sonra, eğitmenler aşağıdaki konularda yetkilidir:

  • Müşterilere Pilates’in temellerini hizalama – uyum ve temel istikrar ilkeleri dahil olmak üzere açıklama
  • Pilates Egzersiz Metodu – egzersiz mekaniği, nefes ve öz
  • Klasik Pilates egzersizleri artı tüm ilerlemeler ve gerilemeler
  • Yaygın hastalıklara ve duruşlara dayalı egzersiz reçetesi
  • Egzersizlerin oluşturulması ve gruplanması
  • Sözel ve dokunsal cuing
  • Egzersizlerden uzak durmamak için görüntülerin kullanılması
Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat