TerapilatesMenü

Tıbbi Pilates Ankara

Ankara Tıbbi Pilates

Pilates duymuş olabilirsiniz, ancak TIBBİ pilates duydunuz mu? Ankara Tıbbi Pilates merkezimizde uygulanan, duruş, çekirdek güçlendirme, odak, denge, kontrol, güç, nefes alma ve esnekliğe odaklanan bir pilates şeklidir. Ameliyat sonrası yaralanma veya yaralanmalardan kurtulmanıza yardımcı olmak için genellikle fizik tedavi ile birlikte kullanılır.

Omurganızı ve duruşunuzu olması gerektiği gibi desteklemek için göbek ve stabilizasyon kaslarınızı güçlendirerek ve yeniden takarak kronik bel ağrısının giderilmesinde veya ortadan kaldırılmasında özellikle etkili görünüyor.

Tıbbi Pilates, temelde tedaviye daha kişisel bir yaklaşım getiriyor. Bireysel ihtiyaçlarınıza göre egzersizler (eğitimli bir uzman tarafından belirlendiği şekilde). Bu Pilates formu, seviyenize ve yeteneklerinize uyacak şekilde adapte olacak ve değişecektir. Eğer yaralanmalar egzersiz, ilaç tedavisi veya başka yollarla ağırlaşırsa, program mevcut fiziksel durumunuza adapte olacaktır.

Ankara Tıbbi Pilates merkezimizin amacı, vücudunuzdaki en büyük ödülleri, yani hızlı ve güvenli toparlanmayı ve tam fiziksel kapasiteye geri dönüşü sağlayacak olan belirli kasları harekete geçirmektir. İyi bir eğitmen, vücudunuzun tam olarak neye ihtiyacı olduğunu sizinle birlikte çalışarak anlayacak ve sorunun özüne giden bir pilates programı önerecektir.

Ankara Tıbbi Pilates merkezimizde yapılan pilates programı, kronik ağrı ya da bir yaralanmadan iyileşen herkes için faydalı olabilir. Akılda tutmanız gereken şey, genel pilatesin belirli yaralanmalar ve benzersiz kişisel ihtiyaçlar için her zaman en uygun aktivite olmadığıdır. Yaralanmalarınız veya fiziksel durumunuz için uygun olmayan egzersizler yapmak sizi mevcut travmanın daha fazla yaralanma veya ağırlaşma riski altına sokabileceği unutulmamalıdır.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat