TerapilatesMenü

Kalite Anlayışımız

Fiziksel aktivitenin sağlık üzerindeki olumlu etkilerini ve bu etkilerin farkındalığını artırmayı hedeflemektedir.

Terapilates bu hedeflerle; herkese ve her bireye spor programlarıyla bireylerin yaşam kalitesine olumlu katkıda bulunan bir spor ve sağlıklı yaşam merkezi’dir, Alanında uzman fizyoterapistlerle uluslararası tanınırlığını ve uluslararası yapılan çalışmalarda Tüm Türkiye’deki her bireyin sporun ve sağlığın korunmasına erişebilmesini sağlamaya çalışacaktır.

Üst Düzey marka bilinirliği ülke çapında yeni açılacak şubelerle yüksek nitelikli bir kurum kimliği içinde sağlık ve spor sektöründe öncü ve yenilikçi olacaktır.

“Herkese ve Her Bireye Spor” ilkesiyle yola çıkan kuruluşumuz;

Avrupa birliği fiziksel aktivite rehberinde bulunan ilkelerde yer alan sosyal içermenin, fırsat eşitliğinin ve fiziksel aktivitelerin sağlığa olumlu etkisinin görünürlüğünü, bilincini ve fiziksel aktivitelere katılımı arttırmak,

Yenilikçi anlayışla tüm Türkiye’de standart, ölçülebilir, sonuç ve süreç odaklı yaklaşım sergilemek,

Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, keyif alarak çalışmalarını yürüttüğü ve üyelerine fayda sağlamayı amaçlayan bir kurum olmak.

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat