TerapilatesMenü

Skolyoz İçin Ankara’da Pilates Tedavi Merkezleri

Skolyoz İçin Ankara Pilates

Pilates yapan skolyozu olan herkes için egzersizler zorluk seviyesinde kademeli olarak artmalı ve sırt ağrısına neden olmamalıdır. Durumunuzu Pilates eğitmeninizle görüşmeniz önerilir.

Doktorunuzdan tıbbi yardım almanız ve gerektiğinde fizyoterapi önerileri almanız da tavsiye edilir. Pilates egzersizleri değiştirilebilir ve skolyoz hastalarına iç kontrol ve nefes alma için görsel yöntemler öğretilebilir. Omurgayı içerden tutma kabiliyeti ile ilgilidir ve yumuşak dikenlere belirgin bir rahatlama sağlar.

Skolyoz İçin Ankara Pilates Merkezi

Ankara’da bulunan skolyoz için pilates tedavi merkezlerinden biri olan salonumuz, skolyozlu hastalarla yapılan çalışmalarda pilatesin tek başına veya başka egzersizlerle birlikte esneklik ve hareketliliği arttırdığını, eklem çevresindeki kasları güçlendirdiğini ve stabilize ettiğini, sırt ağrısını azalttığını ve spinal hizalamayı ve simetriyi iyileştirmek için duruşta ayarlamalar yapıldığını göstermektedir.

Skolyoz İçin Ankara Pilates Salonu

Ankara’da bulunan skolyoz için pilates tedavi salonlarından biri olan salonumuzda, Pilatesle, spor ve aktivite hayallerinize devam etmenizi sağlayarak fiziksel aktivitenin de geliştirilmesine yardımcı olabiliriz. Pilates, skolyoz hastalarının durumuna yardımcı olabilse de, hastalar skolyoz ilerlemesini azaltamayacağını veya durduramayacağını bilmelidir. Bununla birlikte, pilates mükemmel bir şartlanma sağlar ve güçlü bir çekirdek oluşturmaya ve duruş ve dengeyi yeniden düzenlemeye yardımcı olur. Ankara’da bulunan skolyoz için pilates tedavi merkezlerindenbiri olan salonumuzda pilates, karın ve sırt kaslarını güçlendirmeye odaklanan güçlü egzersizdir. Duruş ve nefes alma üzerinde de durulur.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat