TerapilatesMenü

Aletli Pilates Fiyatları Çayyolu

Aletli Pilates Nedir?

Bir Reformer üzerinde Pilates yaparken, direnç ve gerginlik miktarı sıklıkla değişebilir, ancak bir reformcu ile düzenlenebilir. Bazılarına göre, Reformer ekipmanı, tek bir yatak çerçevesi gibi görünen ancak gerginliği ve direnci ayarlamak için kayar bir taşıyıcıya ve ayarlanabilir yaylara sahip olan bir işkence aparatına benzeyebilir.

Bununla birlikte, acı verici olmaktan uzaktır, bu kablolar, çubuklar, kayışlar ve kasnaklar çeşitli pozisyonlardan, hatta ayakta durmadan yapılan egzersizlerin yapılmasını sağlamak için kullanılır. Bu kısıtlama göz korkutucu göründüğü için, birçok öğrenci grup derslerine geçmeden önce birkaç aylık özel oturumlarla başlar. Birçok tesiste, grup derslerine katılmadan önce bir dizi özel Reform oturumunu tamamlamak gerekir.

Makara ve yay sistemi tarafından oluşturulan direnç, mat sınıflarından daha zorlu bir güç ve dayanıklılık antrenmanı sağlayabilir. Ayrıca, daha kısa sürede gözle görülür sonuçlar da verebilir. Kol, bacak ve karın kasları, bir düzine veya daha fazla seansta daha sert ve tanımlanmış görünebilir.

Aletli Pilates Fiyatları Çayyolu

Aletli pilates fiyatları Çayyolu bulunan merkezimizde, bireysel ve grup ile alınan derslere göre değişiklik göstermektedir. Pilates asla ticari düşünülecek bir spor olamamalıdır. Bu nedenle öğretmenin referanslarını, sertifikaları ve deneyimi bizim oldukça önemlidir.

Bir matın üzerindeki Pilates yetersiz kaldığında, bir Reformer kullanımı sınırlı hareket veya sakatlığa sahip kişilerin değiştirilmiş egzersizleri güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Aletli pilates fiyatları için Ankara Çayyolu’nda bulunan merkezimize bekliyor ve sizin için en uygun olacak programı belirlemek istiyoruz.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat