TerapilatesMenü

Reformer Pilates Ankilozan Spondilit

Reformer Pilates Ankilozan Spondilit Ankara

Çekirdek kuvvetine odaklanan çok popüler bir egzersiz disiplini olan ve Ankara’da bulunan ankilozan spondilit için reformer pilatesin uygulaması, ankilozan spondilitli kişilere esnekliği artırmada ve rahatsızlığı azaltmada yardımcı olmak için uzun bir yol kat edebilir.

Pilates, vücudu güç, esneklik, nefes alma ve gelişmiş farkındalıkla dengeleyen bir zihin-beden egzersiz sistemidir. Yavaş, kontrollü hareketler, tam vücut hareketlerini bütünleştirirken, karın ve pelvislerin (ve kalçaların ve sırtın) vurgulanmasıyla vücudun derin kaslarının dayanıklılığını ve verimliliğini arttırır.

Ankara’da bulunan ankilozan spondilit için reformer pilates egzersizlerinin güçlendirilmesi ve gerilmesi, ankilozan spondilitlerde meydana gelebilecek kas gerginliği ve sertliği önlemeye yardımcı olurken, sıvı hareketleri çeşitli hareket sorunları konusunda yardımcı olabilir ve kronik enflamasyonun neden olduğu rahatsızlığı hafifletebilir.

Ankara’da bulunan ankilozan spondilit için reformer pilates uygulaması ayrıca kan ve oksijen dolaşımının artmasına neden olabilir. Pilatesin diğer yararları, teşvik ettiği yoğun nefes sayesinde, vücudunuz üzerinde tekrar bir kontrol hissi hissetmekten duyduğu duygusal bir yükselmeye kadar, ağrıdaki bir azalmadan değişir.

Pilates, ekonomik grup sınıflarından bir eğitmen ile bireysel oturumlara kadar çok çeşitli seçenekler sunar. Mat sınıfları, vücut ağırlığınızı yerçekimi direnci için kullanır ve ek bir zorluk için esnek bantlar içerebilir. Cihaz sınıfları, Reformer, Cadillac, Kule Ünitesi ve Wunda Koltuğu gibi direnç için yaylı Pilatese özgü makineler kullanır.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat