TerapilatesMenü

Ankara Pilates Tavsiye

Pilates Salonu Ankara Tavsiye

Pilates, vücudu güçlendirmeye ve çekirdek kuvveti vurgulamaya odaklanan bir egzersiz şeklidir. Bu, genel zindeliği ve genel refahı geliştirmeye yardımcı olur. Pilates, yogaya benzer şekilde duruş, denge ve esnekliğe odaklanır. Pilateste yaralanma şansı, diğer daha yorucu egzersiz biçimlerinden çok daha düşüktür. Pilates, zihin-beden bağlantısına da odaklanır. Çeşitli egzersizleri yaparken zihninizin nefes alıp verme şeklinin ve vücudunuzun hareket şeklinin sürekli farkında olması gerekir.

Ankara’da bulunan ve sıklıkla tavsiye üzerine tercih edilen pilates salonumuzda, hafif bir antreman programı veya zorlu bir antrenman sağlamak için modifiye edilebildiğinden, çoğu insan bu egzersiz formunda problem yaşamaz. Hem yeni başlayanlar hem de düzenli olarak egzersiz yapan insanlar için uygundur.

Ankara’da bulunan ve sıklıkla tavsiye üzerine tercih edilen pilates salonumuzda, eğer başlangıç ​​seviyesindeyseniz temel alıştırmalar ile başlayabilir ve daha sonra bunlara hakim olduktan sonra, daha gelişmiş hareketler üzerinde çalışabilirsiniz. Pilates egzersiz sınıflarına gitmek ya da özel bir eğitmen edinmek için pilatese yeni başladığınızda iyi bir fikirdir. Bu şekilde, eğitmen herhangi bir yaralanmayı önlemek için egzersizleri doğru yaptığınızdan emin olabilir.

Bir süredir egzersiz yapmamışsanız, daha yaşlı veya hamile iseniz veya sağlık problemleriniz varsa sağlık uzmanınıza danışmanız önerilir. Ankara’da bulunan ve sıklıkla tavsiye üzerine tercih edilen pilates salonumuzda uygulan pilates, kasları güçlendiren bir egzersiz şekli olduğundan, vücudunuzun belirli bölgelerini, özellikle karnınızı, bacaklarınızı ve kalçalarınızı kesmenize ve tonlandırmanıza yardımcı olabilir.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat