TerapilatesMenü

Fizik Tedavisi İçin Pilates Ankara Birlik

Fizik Tedavi ve Pilates Ankara Birlik Mahallesi

Tipik olarak, fiziksel rehabilitasyon düşündüğümüzde fizik tedavi düşünürüz. Bununla birlikte, son on yıl içerisinde pilatesin popülaritesindeki olağanüstü artışla birlikte, rehabilitasyon etkilerinin farkındalığı artmıştır. Doktorlar pilatesi müşterilerine ayak, diz, sırt, omuz, boyun ağrısı ve daha pek çok şeyle tavsiye eder.

Fiziksel terapistler pilates ekipmanlarını ve egzersizlerini uygulamalarına entegre edilmekte ve çoğu pilates eğitmeni olarak eğitilmektedir. Pilates ve fizik tedavi arasındaki bu ilginç ve büyüyen ilişki, bu makalede daha yakından bakacağımız bir konudur.

Ankara Birlik Mahallesi Fizik Tedavi İçin Pilates

Ankara Birlik mahallesi fizik tedavi pilates merkezi olarak başlamadan önce, burada pilates ile fizik tedavinin aynı ya da birbirinin yerine geçebileceğini ima etmek niyetinde olmadığımızi söylemek isteriz.

Ankara Birlik mahallesinde bulunan fizik tedavi ve pilates merkezimizde önemli olan, müşteriler, terapistler ve eğitmenler arasındaki karşılıklı yarar ilişkisidir. Sağlık ve hastalığa yönelik yaklaşım ve limitleriyle ilgili olarak yapılması gereken ayrımların iyi bilinmesi gereklidir.

Ankara Birlik mahallesi fizik tedavi pilates merkezimizde pilates eğitmenleri ve fizyoterapistlerin farklı rollerine, rehabilitasyona ikisi arasında nasıl farklı bir yaklaşım uyguladıklarını ve birlikte nasıl başarılı bir şekilde çalışabileceklerini daha net görmek için merkezimizde gözlem yapmayı tercih etmenizi öneriyoruz.

İdeal olarak, pilates eğitmenleri ile fizyoterapistler arasındaki diyalog, müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenir ve her uzmana fayda sağlar.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat