TerapilatesMenü

İstanbul Aletli Pilates Fiyatları

İstanbul Aletli Pilates Ders Fiyatları

Aletli pilates 1926’da Joseph Pilates tarafından yaratıldı. O zamandan beri biraz değişmiş olmasına rağmen, bugün hala pilates metodunda kullanılan ana ekipman parçalarından biri olmaya devam ediyor. Reformer, direnci arttırmak veya azaltmak için kullanılan yaylarla metal veya ahşap bir çerçeveden oluşur.

Yastıklı bir platform veya “taşıyıcı” iç çerçeve raylarına oturur ve tekerlekler ile donatılmıştır, böylece kolayca ileri ve geri kayma yapabilir. El ve ayak halkalarıyla donatılmış uzun kayışlar, makinenin diğer ucuna takılmıştır. Reformer egzersizleri, tüm vücudu uzatmak ve güçlendirmek, zorlu denge ve eklemlerdeki hareket aralığını artırmak için yay direncini kullanır.

İstanbul’da bulunan aletli pilates ders fiyatlarımız hakkında bilgi almadan önce pilateste yeniyseniz, pilates ve ekipmanların temel prensiplerine aşina olmak için eğitmenlerimizden biriyle özel veya düet oturumu düzenlemenizi tavsiye ediyoruz.

Aletli pilates başlangıçta daha yavaş ve akıcı bir şekilde öğretilir ve tüm seviyeler için uygundur. Herhangi bir yaralanmanız varsa lütfen eğitmenimize bildirin. İhtiyaçlarınızı karşılamak için egzersizleri değiştirebiliriz. İstanbul’da bulunan aletli pilates ders fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi iseniz ve katılmayı düşünüyorsanız reformer pilatesin başka hiçbir şeye benzemediği konusunda aşınasınızdır.

Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat