TerapilatesMenü

Ankara Hoca İle Birlikte Pilates Salonları

Hoca İle Birlikte Pilates Salonları

Hoca ile birlikte pilates yapılan salonlarımızda, yerleşik, kapsamlı programımız, yolculuklarında bir sonraki adımı atmaya hazır olan özel uygulayıcılar için mükemmel olan, zorlayıcı ancak besleyici bir ortam sunar.

Ankara Hoca İle Birlikte Pilates Salonu

Ankara’da bulunan hoca ile birlikte pilates yapılan salonlarımızda uygulanan programda anatomi, fizyoloji, biyomekanik ve uygulamalı kinesiyoloji konularını pilateste kullanarak insan vücudunun yapısına dalıyoruz. Bu temelleri derinlemesine ve titiz stüdyo oturumları boyunca kullananıyor ve önce vücudun nasıl çalıştığını ve ardından Pilates tarafından geliştirilen ve Pilates tabanlı egzersizlerle bu bilgiyi nasıl uygulayacağınızı öğretiyoruz.

Ankara’da bulunan hoca ile birlikte pilates yapılan salonlarımızda pilates teknikleri konusunda uzmanlaşırken, öğretmenlerimizde devamlı eğitim alarak insanların günlük yaşamda karşılaştıkları dengesizlik ve yaralanmaları nasıl ele alabileceklerini öğrenir.

Sürekli eğitim alan hocalarımız, kas-iskelet sistemi ve yapısı hakkında tam bir anlayış geliştirerek, birçok yaralanma türünden muzdarip müşterilere yardım ederken, tüm beceri ve yetenek seviyelerindeki bireyleri güvenli bir şekilde çalıştırırken ve onlara meydan okurken değerli bilgiler edinmiştir. Pilates temellerini nasıl güvenle kullanacağınızı öğretirken bireysellik ve yaratıcılığı teşvik ediyoruz.

Etkili Bir Pilates Öğretmeni

  • Hareketi sever ve öğretmeyi sever.
  • Öğrencilere kendileriyle ilgilendiğini ve onlarla ilgili olduğunu gösterir.
  • Mükemmel bir iletişimcidir.
  • Reaktif olmak yerine problemlerle uğraşırken proaktifdir.
  • Öğrencileri zorlar.
Terapilates

10 DERSTE FARKI HİSSEDECEKSİNİZ
20 DERSTE FARKI GÖRECEKSİNİZ
30 DERSTE KAS VE İSKELET YAPINIZLA
GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR VÜCUDUNUZ OLACAKTIR!

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat