TerapilatesMenü

Sultan Karaman

Afyon Kocatepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun oldum. Mezun olduktan sonra bir süre özel eğitimde pediatri alanında ve sağlıklı yaşam merkezinde omurga sağlığı ve egzersiz üzerine ortopedide fizik tedavi alanında çalıştım.

Bu süreçte egzersiz sistemimi daha kapsamlı hale getirebilmek için klinik pilates akademiden; pilates mat 1-2, pilates reformer 1-2, çocuk pilatesi, hamile pilatesi, pilates cadillac- tower, kişiye özel değerlendirme ve egzersiz eğitimi, mobilizasyon ve manipülasyon, yumuşak doku mobilizasyonu, myofasial tetik nokta ve kinezyolojik bantlama eğitimlerini tamamladım.

Klinik pilates alanında aldığım eğitimler doğrultusunda danışanlarımıza omurga sağlığı ve güvenilir egzersiz konusunda yardımcı olmak adına Terapilates’de çalışmaya başladım. Fizyoterapinin bütüncül yaklaşımlarından destek alarak insanları sağlıklı yaşama yönlendirmeyi amaçlıyorum. Yenilik ve gelişime açık olmak gayesiyle güncel çalışmaları takip ediyorum. Bu ilkeler doğrultusunda Terapilates Birlik şubede halen çalışmalarıma ve eğitimlere devam etmekteyim.

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat