TerapilatesMenü

Ceren Kapucu

Başkent Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2022 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra sağlıklı yaşam merkezinde klinik pilates ve sağlıklı egzersiz yönetimi üzerine, fizik tedavi merkezinde nörolojik rehabilitasyon ve ortopedi alanında çalıştım.

Üniversite hayatım boyunca ve sonrasında pilatese olan ilgimin üzerine bu alanda çalışmaya ve kendimi geliştirmeye karar verdim. Bunun için de klinik pilates akademiden; pilates mat1-2-3 , pilates reformer 1-2-3, pilates cadillac- tower eğitimlerimi tamamladım. Ayrıca daha etkili ve kapsamlı tedaviler uygulayabilmek için de Manuel terapi ve kinezyo bantlama eğitimlerine ve workshoplarına katıldım.

Bu süreçte fizyoterapist bakış açısıyla pilatese klinik olarak yaklaşmayı ve danışanlarımıza güvenilir egzersizler ile yardımcı olmayı öğrendim. Bu alanda ilerlemeyi, kendimi geliştirmeyi ve güncel yaklaşımlara açık olmayı hedeflemekteyim. Bu ilkeler doğrultusunda Terapilates Birlik şubede çalışmalarıma ve eğitimlere devam etmekteyim.

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalTerapilates
+90312 240 55 95
+90552 240 55 95
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat